Aktualności

 

Ocieplanie Budynków - Materiały termoizolacyjne - Warszawa

Obecnie inwestorzy mają do dyspozycji szeroką gamę materiałów termoizolacyjnych – dobór tych odpowiednich jest kluczowy pod kątem przebiegu prac montażowych docieplenia, jego parametrów oraz wytrzymałości. Wtedy, gdy potrzebujesz pomocy w doborze, jesteśmy zawsze do dyspozycji. W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu prac takich jak ocieplanie budynków. Warszawa i okolice to główny obszar, na którym skupiamy swoją działalność.

 

Czytaj więcej...

Docieplanie budynków – prace przygotowawcze Warszawa i okolice

Zanim rozpocznie się prace dociepleniowe, należy zebrać odpowiednie materiały, sprzęt oraz narzędzia, które zgodne są z wymaganiami projektu technicznego. Równie ważne jest przygotowanie podłoża pod docieplenie – brak odpowiednich prac przygotowawczych może skutkować w obniżonej wytrzymałości docieplenia i jego szybkim zniszczeniu.

 

Czytaj więcej...

Elewacje Warszawa - kompleksowe prace

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi pracami na elewacjach – jest to nasza specjalność od lat i w tym zakresie gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie i w korzystnych cenach. Ze względu na doświadczenie, stosowanie najlepszej jakości materiałów oraz skoncentrowanie na detalach wykonujemy dla naszych klientów wytrzymałe i efektowne elewacje. Warszawa i okoliczne miejscowości to główny obszar, na którym koncentrujemy swoją działalność.

 

Czytaj więcej...

Docieplenia Warszawa

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi w ramach docieplania ścian zewnętrznych budynków i budowli. W tym zakresie nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i oferuje wsparcie na najwyższym poziomie – zgodnie ze sztuką budowlaną i życzeniami naszych klientów. To powoduje, że jesteśmy w stanie wykonać dla ciebie profesjonalne docieplenia. Warszawa i okoliczne miejscowości to główny obszar, na którym świadczymy nasze usługi.

 

Czytaj więcej...

Współpraca z Firmą KolorMix Docieplenia

Na potrzeby naszych klientów otworzyliśmy własną mieszalnie farb i tynków zewnętrznych i wewnętrznych renomowanej firmy MajsterPol o wieloletniej tradycji.
W swej sprzedaży posiadamy Tynki,Farby,Mozaiki ,Siatki,Narożniki,Kołki i wiele innych materiałów pomocniczych w dociepleniu budynku. Nasza firma prowadzi sprzedaż hurtową jak i detaliczną.
Każdy zakupiony w naszej firmie materiał jak i wykonanie docieplenia przez naszych wykonawców objęte jest wieloletnią gwarancją. Zadowolenie jak i satysfakcja każdego klientów jest dla nas dalszym atutem i siła do dalszego rozwoju działania jak i ulepszania naszej firmy. To dzięki inwestorom jak i wykonawcą nasza firma istnieje na rynku od wielu lat.

Zapewniamy.
- indywidualne podejście do klienta
- konkurencyjne ceny
- doradztwo jak i wycenę gratis
- dowóz materiałów w cenie.

Kontakt.
Komisarczyk Przemysław

tel. 793 962 599
mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Nasza firma otrzymała tytuł 'Solidny przedsiębiorca'

Od samego początku swojej działalności kładliśmy nacisk na jakość wykonania i materiałów. W obecnych czasach, gdy na rynku dociepleń coraz trudniej znaleźć profesjonalnych wykonawców, takie podejście procentuje bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego niezależnie od nastrojów w branży budowlanej grono zadowolonych klientów firmy stale się powiększa. Kilkanaście lat realizacji projektów dopełnieniowych na rynku zaowocowało współpracą dla wielu klientów.Jednak nie poprzestajemy i nadal dążymy do coraz większego i doskonalszego rozwoju naszej firmy,co za tym idzie jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, wykonawcami.

Czytaj więcej...

MajsterPol - dogodne warunku zakupu materiałów

majsterpol - dobre materiały

Każda usługa wykonana naszym materiałem(Docieplenie jak i materiał) firmy MajsterPol objęta jest 5-cio letnią gwarancją.
Oferujemy :

- konkurencyjne ceny od producenta
- dowóz systemu ocieplenia w cenie(Mazowieckie)
- wycenę oraz doradztwo gratis.

Duży zbyt tynków silikonowych i akrylowych, sisi  oraz farb elewacyjnych w tym roku umożliwia nam konkurencyjne ceny coraz większy przerób większe rabaty dla inwestorów prywatnych,wspólnot oraz wykonawców. Na chwilę obecna jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najniższe ceny firmy MajsterPol na terenie Płońska oraz Warszawy i okolic.

 

Czytaj więcej...

do góry