Docieplenia Warszawa

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi w ramach docieplania ścian zewnętrznych budynków i budowli. W tym zakresie nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i oferuje wsparcie na najwyższym poziomie – zgodnie ze sztuką budowlaną i życzeniami naszych klientów. To powoduje, że jesteśmy w stanie wykonać dla ciebie profesjonalne docieplenia. Warszawa i okoliczne miejscowości to główny obszar, na którym świadczymy nasze usługi.

 

 

Pracujemy z użyciem wysokiej jakości materiałów własnych, a także na materiałach powierzonych. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas prace wyróżniały się właściwą precyzją i gwarantowały trwałość na długie lata. Zawsze służymy pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań technologicznych, aby nasi klienci mogli uzyskać optymalny dla nich rezultat. Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt, w tym również rusztowania, które pozwalają nam na prowadzenie prac do wysokości 4 pięter. Kładziemy przy tym duży nacisk na bezpieczeństwo.

 

Specjalizujemy się przede wszystkim w dociepleniach ścian z użyciem styropianu. To obecnie jeden z najczęściej wykorzystywanych materiałów o bardzo dobrych właściwościach izolacyjnych, który jest lekki i łatwy w montażu.

 

Proces realizacji dociepleń z użyciem styropianu:

  • prace przygotowawcze i przygotowanie podłoża

  • przyklejenie i zamocowanie płyt styropianowych

  • zamontowanie warstwy zbrojonej w postaci siatki

  • połączenie docieplenia z pozostałymi elementami budynku

  • wykonanie zewnętrznego tynku

 

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o cenie lub o zakresie dostępnych usług, potrzebujesz fachowej porady, w takim przypadku jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

do góry