Elewacje Warszawa - kompleksowe prace

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi pracami na elewacjach – jest to nasza specjalność od lat i w tym zakresie gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie i w korzystnych cenach. Ze względu na doświadczenie, stosowanie najlepszej jakości materiałów oraz skoncentrowanie na detalach wykonujemy dla naszych klientów wytrzymałe i efektowne elewacje. Warszawa i okoliczne miejscowości to główny obszar, na którym koncentrujemy swoją działalność.

 

 

Zapewniamy profesjonalne usługi w ramach wykańczania elewacji – wykonujemy prace dociepleniowe oraz tynkowanie i malowanie ścian. Również zajmujemy się renowacją elewacji oraz ich odgrzybianiem. Prowadzimy też usługi dodatkowe – wymianę okien i drzwi, parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, wyburzenia i prace rozbiórkowe. Tak szeroki zakres usług powoduje, że możemy wykonać dla ciebie kompleksowe prace elewacyjne, które pozwolą na uzyskanie optymalnego efektu – elewacja będzie nie tylko prezentować się estetycznie, ale również będzie odpowiednio zabezpieczona i trwała na długie lata.

 

W pracach stosujemy sprawdzony sprzęt pozwalający nam na szybkie i sprawne docieplanie, tynkowanie i malowanie. Posiadamy rusztowania, które umożliwiają prowadzenie prac do wysokości 4 pięter. Współpracujemy z uznanymi producentami tynków i materiałów dociepleniowych, dlatego też jeżeli chcesz zamówić usługę wraz z dostawą wysokiej jakości materiałów, wtedy u nas jest to możliwe w bardzo korzystnej cenie.

 

 

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w doborze odpowiednich materiałów czy też technologii, wtedy nasi specjaliści zawsze są do dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania – zadzwoń do nas lub napisz. Zapraszamy do wybrania naszych usług!

do góry